Grodno Leśnik Kobiór - LKS II Goczałkowice-Zdrój

LKS II Goczałkowice-Zdrój Goście

Bartosz Kozyra niesp.zach.
LKS Goczałkowice-Zdrój
Adam Śliż 90+1. niesp.zach.

Marek Jacek Trener

21.08.2019

ZMIANA GOSPODARZA - mecz w Kobiórze, Leśnik gospodarzem

Mecz właściwie rozkręcił się dopiero w drugiej połowie po strzelonej bramce dla gości. W 50 minucie po prostopadłym podaniu piłka odbiła się od jednego z zawodników Leśnika i dzięki temu Wojciech Deptuch wyszedł sam na sam z Tomaszem Kłakusem i lobując naszego bramkarza wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Leśnik ruszył do odrabiania strat. W 68 minucie fatalny błąd popełnił jeden z zawodników Goczałkowic, który zamiast do obrońcy podał do Błażeja Kozyry, który natychmiast wypuścił wprowadzonego chwilę wcześniej Pawła Paliczkę, a ten w sytuacji sam na sam strzałem po ziemi pokonał Filipa Pietryję. Leśnik mógł zdobyć kolejne na gole ale fantastyczny strzał z dystansu Krzysztofa Cituka bardzo ładnie wyciągnął bramkarz Goczałkowic. W 81 minucie faulowany na 20 metrze Bartosz Kozyra postanowił sam wymierzyć karę faulującemu i za niesportowe zachowanie wyleciał z boiska. I właśnie wtedy Leśnik mógł zdobyć zwycięskiego gola, ale Paweł Paliczka z rzutu wolnego trafił tylko w poprzeczkę. Goście także mieli swoją okazję w 93 minucie, ale jeden z zawodników mając przed sobą tylko bramkarza przestrzelił z 2 metrów.

05.11.2016.(sobota), 13:30 - Kobiór

Leśnik Kobiór 1:1(0:0) LKS II Goczałkowice Zdrój

0:1 - Wojciech Deptuch, 50 min

Sędziowali: Stanisław Pindel (główny) oraz Tomasz Morkisz i Mariusz Broncel (asystenci)

Leśnik: Tomasz Kłakus - Maksymilian Kloc, Dominik Bam, Marcin Zienkiewicz, Wojciech Seweryn (55.Paweł Paliczka) - Krzysztof Cituk, Błażej Kozyra, Bartosz Kozyra - Paweł Zienkiewicz, Marek Jędyczek, Marcin Koterla (71.Michał Kilian).

Rezerwowi: Rafał Ulman.

Goczałkowice II: Filip Pietryja - Mateusz Kalarus, Dawid Pietryja, Mateusz Machoń, Piotr Świerczek, Dariusz Soloch, Piotr Mazur, Wojciech Deptuch, Adam Biesek (70.Krzysztof Grygier), Adam Śliż, Bogusław Klaja.

Rezerwowi: Daniel Michniok, Paweł Kalarus, Marek Jacek.

Trener: Marek Jacek.

Żółte kartki: - Adam Śliż (90+1.niesp.zach.)

Czerwona kartka: Bartosz Kozyra (81.niesp.zach.)