Unia Bieruń Stary Gospodarze

Piotr Gawlik Trener
Anna Dobija Kierownik drużyny

18.07.2019

W pierwszej połowie spotkania w Bieruniu zdecydowanie lepszą drużyną był Leśnik Kobiór. Nasza drużyna stworzyła sobie kilka dobrych okazji, w tym dwie stuprocentowe, gdzie najpierw w sytuacji sam na sam, bramkarz Unii - Adrian Matejko okazał się lepszy od zawodnika Leśnika, a później Paweł Paliczka z strzelił nad bramką. Udało się w 37 minucie, kiedy to Krzysztof Trela odebrał piłkę obrońcy gospodarzy i wyłożył ją Pawłowi Pasternakowi, który wykorzystał sytuację sam na sam.

W pierwszej połowie Unia ani razu nie zagroziła bramce Leśnika, ale to gospodarze mocno przycisnęli od pierwszej minuty drugiej połowy. Udało im się wyrównać w 70 minucie kiedy to Szymon Ścierski przelobował bramkarza. Obie drużyny mogły jeszcze zgarnąć komplet punktów - Unia nie wykorzystała dwóch dogodnych sytuacji, a w doliczonym czasie gry strzał Pawła Pasternaka w sytuacji sam na sam sprzed linii bramkowej wybił obrońca.

05.11.2017.(niedziela), 14:00 - Bieruń Stary

Unia Bieruń Stary 1:1(0:1) Leśnik Kobiór

0:1 - Paweł Pasternak, 37 min

1:1 - Szymon Ścierski, 70 min

Sędziowali: Paweł Łukaszczyk (główny) oraz Anna Synówka i Piotr Drabik (asystenci)

Unia: Adrian Matejko - Paweł Szczygieł (69.Jakub Bobla), Tomasz Strzeżyk (60.Bartłomiej Olszewski), Tomasz Nowak, Mariusz Michalec, Daniel Dyrda, Krzysztof Józefus, Szymon Sumera (46.Dawid Cichy), Robert Kowal, Szymon Ścierski, Matejko Mateusz.

Rezerwowi: Kamil Król.

Trener: Piotr Gawlik.

Leśnik: Wojciech Seweryn - Maksymilian Kloc (80.Błażej Szczotka), Adam Grolik, Błażej Kozyra, Dominik Bam - Krzysztof Cituk, Rafał Białas, Bartosz Kozyra (77.Karol Machalica) - Paweł Pasternak, Krzysztof Trela (65.Piotr Chrobok), Paweł Paliczka (87.Marcin Zienkiewicz).

Żółte kartki: Mariusz Michalec (50.niesp.zach.), Krzysztof Józefus (55.faul) - Maksymilian Kloc (50.niesp.zach), Paweł Paliczka (87.niesp.zach.), Paweł Pasternak (90+1.faul).