LKS Wisła Mała Gospodarze

Artur Wyrwał

Mateusz Gazda Trener

22.08.2019

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla Leśnika. W 16 minucie po strzale Pawła Paliczki zza pola karnego piłka odbiła się od jednego z obrońców i wpadła do bramki obok zdezorientowanego bramkarza. Wiślacy jednak przejęli inicjatywę na boisku i mieli kilka bardzo dobrych okazji do zdobycia gola. Dopięli swego w 29 minucie, kiedy to Krzysztof Herok pokonał strzałem z 16 metrów bramkarza Leśnika. Leśnik mógł prowadzić chwilę później po fantastycznej akcji i kilku podaniach z pierwszej piłki, piłka do strzale Patryka Maiczka wpadła do bramki, lecz boczny sędzia podniósł chorągiewkę.

W 65 minucie Wisła Mała objęła prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Paweł Wyrwał wpakował piłkę do siatki. Mecz się bardzo otworzył i efektem tego była kolejna bramka za 3 minuty po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i nieporozumieniu obrońcy z bramkarzem. Leśnik odpowiedział tylko jedną bramką Patryka Maiczka w doliczonym czasie gry.

07.06.2017.(środa), 18:00 - Wisła Mała

LKS Wisła Mała 3:2(1:1) Leśnik Kobiór

1:1 - Krzysztof Herok, 29 min

2:1 - Paweł Wyrwał, 65 min

3:1 - Paweł Wyrwał, 69 min

3:2 - Patryk Maiczek, 90+2 min

Sędziowali: Paweł Kłyk (główny) oraz Aleksandra Łapa i Aleksander Frejowski (asystenci)

Wisła Mała: Radosław Wojciechowski - Marcin Kuś, Mateusz Gazda, Bartłomiej Chlebek, Mateusz Gawron, Michał Obetkon, Krzysztof Herok, Grzegorz Waleczek, Paweł Wyrwał (75.Mateusz Nagiel), Daniel Holewik (60.Ireneusz Chlebek), Sławomir Piech (65.Artur Wyrwał).

Trener: Mateusz Gazda.

Leśnik: Wojciech Kłakus - Bartosz Kozyra, Paweł Zienkiewicz (75.Krzysztof Jaromin), Adam Grolik, Wojciech Seweryn - Rafał Białas, Karol Machalica (69.Błażej Kozyra), Paweł Paliczka - Patryk Maiczek, Sebastian Suchan, Marcin Koterla (46. Krzysztof Cituk).

Rezerwowi: Rafał Ulman, Jakub Olchawa.

Żółte kartki: Bartłomiej Chlebek (21.faul), Paweł Wyrwał (67.niesp.zach), Marcin Kuś (87.niesp.zach.) - Paweł Zienkiewicz (55.faul), Adam Grolik (68.faul), Rafał Białas (81.faul).

Czerwona kartka: Paweł Zienkiewicz (76.niesp.zach) - jako rezerwowy.