Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

22.08.2019

Mecz rozpoczął się wyśmienicie dla Leśnika. Już w 3 minucie po ładnej akcji i strzale z 7 metrów Rafała Pasternaka Kobiórzanie wyszli na prowadzenie. Niestety brak koncentracji w obronie poskutkował dwoma golami dla gospodarzy w ciągu kolejnych 20 minut. Najpierw po wrzucie z autu i strzale głową, a później po strzale z rzutu wolnego z 20 metrów. Kobiórzanie wyszli jednak zdeterminowani na drugą połowę i stworzyli sobie kilka, jak nie kilkanaście okazji do zdobycia bramki. Niestety żadna z tych sytuacji nie przyniosła gola, a jeden jedyny wypad gospodarzy w drugiej połowie pod pole karne Leśnika w połączeniu z nieporozumieniem bramkarza Leśnika z obrońcami poskutkował golem na 3:1.

14.05.2017.(niedziela), 17:00 - Warszowice

UKS Warszowice 3:1(2:1) Leśnik Kobiór

0:1 - Rafał Pasternak, 3 min

1:1 - Łukasz Orszulik, 15 min (głową)

2:1 - Marcin Domin, 23 min (wolny)

3:1 - Robert Stajer, 61 min

Sędziowali: Marcin Stoń (główny) oraz Rafał Kalinowski i Robert Warkocz (asystenci)

Warszowice: Jakub Goraus - Marcin Olbrich, Łukasz Orszulik, Mikołaj Pietrzyk, Karol Więcek, Tomasz Pietrzyk, Marcin Domin, Dawid Schab (55.Artur Lasek), Robert Stajer (75.Paweł Serwotka), Bartłomiej Purgal (90.Remigiusz Wątor), Rafał Wituła.