Polonia II Łaziska Górne - Grodno Leśnik Kobiór

Polonia II Łaziska Górne Gospodarze

Polonia Łaziska Górne
Łaziska Górne (boczne boisko Polonii)

Hendel Sebastian Trener

09.08.2019

Pierwsza połowa w Łaziskach lekko mówiąc, nie była najlepsza w wykonaniu Leśnika. Prawie cały zespół zagrał słabo, a błędy w defensywie pozwalały gospodarzom stwarzać sobie dobre sytuacje do zdobycia gola. Jedną z nich wykorzystali w 29 minucie. Po akcji lewą stroną Oskar Wolny ograł dwóch obrońców Leśnika i mając przed sobą tylko bramkarza otworzył wynik spotkania.

Po ostrej reprymendzie od trenera w przerwie spotkania, na drugą połowę wyszła zupełnie odmieniona drużyna Leśnika, która od 46 minuty dążyła do wyrównania. Udało się to w 55 minucie, kiedy to po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Pawła Paliczki dobrze w polu karnym odnalazł się 16-letni stoper Leśnika - Adam Grolik, który strzałem z 7 metrów doprowadził do remisu. Leśnik cały czas naciskał na gospodarzy i poza jedną kontrą i strzałem w poprzeczkę zespół z Łazisk nie wychodził z własnej połowy. Leśnik dążył do celu i w 79 minucie po ładnej akcji Rafał Pasternaka, który minął dwóch obrońców i pokonał w bramkarza w sytuacji sam sam Kobiórzanie cieszyli się z prowadzenia. Niestety młoda drużyna Polonii walczyła do końca i po jednym z rzutów rożnych w doliczonym czasie gry zdołała wyrównać zdobywając cenny punkt.

03.05.2017.(środa), 17:00 - Łaziska Górne

Polonia II Łaziska Górne 2:2(1:0) Leśnik Kobiór

1:0 - Oskar Wolny, 29 min

1:1 - Adam Grolik, 55 min

1:2 - Rafał Pasternak, 79 min

2:2 - Bartosz Just, 90+1 min

Sędziowali: Leszek Pałys (główny) oraz Michał Wowro i Jacek Zawiśliński (asystenci)

Polonia II: Marcin Topór - Kamil Strzoda, Artur Moroń, Arkadiusz Witek (60.Krzysztof Matura), Łukasz Nierada, Dawid Fuchs, Dawid Leżok, Bartosz Just, Błażej Prochownik (46.Michał Majsner), Oskar Wolny (75.Mateusz Wilk), Piotr Piwoński (38.Przemysław Brożyna).

Trener: Sebastian Hendel.

Leśnik: Paweł Targiel - Krzysztof Jaromin, Marcin Zienkiewicz (35.Adam Grolik), Dominik Bam, Łukasz Berski - Jakub Olchawa (35.Krzysztof Cituk), Rafał Białas, Bartosz Kozyra (85.Michał Kilian) - Paweł Pasternak (59.Karol Machalica), Rafał Pasternak, Paweł Paliczka.

Rezerwowi: Wojciech Seweryn, Rafał Ulman.

Żółte kartki: -.