Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

22.08.2019

W całej pierwszej połowie drużyna Leśnika miała optyczną przewagę. Czym bliżej przerwy tym bardziej goście napierali na bramkę gospodarzy. W końcu, w 43 minucie Patryk Maiczek dopadł po odbitej piłki na 16 metrze i mocnym strzałem pokonał Pawła Gawlika. W 63 minucie po brzydkim faulu czerwoną kartką został ukarany zawodnik MKS-u, a 4 minuty później, po ładnej zespołowej akcji było już 0:2. Marek Jędyczek wyłożył piłkę Pawłowi Paliczce, który nie miał problemów z pokonaniem bramkarza. Kiedy wydawało się, że Leśnik ma już mecz pod kontrolą, w 83 minucie, niespodziewanie po ładnym strzale z rzutu wolnego Marcina Majera zespół z Lędzin strzelił bramkę kontaktową. W 89 minucie po prostopadłym podaniu Bartosz Kozyra wyszedł sam na sam, minął bramkarza i podał do Rafała Ulmana, który strzałem do pustej bramki ustalił wynik meczu.

17.04.2017.(poniedziałek), 16:00 - Lędziny

MKS II Lędziny 1:3(0:1) Leśnik Kobiór

0:1 - Patryk Maiczek, 43 min

0:2 - Paweł Paliczka, 67 min

1:2 - Marcin Majer, 83 min (wolny)

1:3 - Rafał Ulman, 89 min

Sędziowali: Łukasz Kruk (główny) oraz Aleksandra Łapa i Robert Warkocz (asystenci)

MKS II: Paweł Gawlik - Sebastian Czudaj, Paweł Majer, Marcin Majer, Szymon Karwat, Zbigniew Janik, Rafał Sieradzki, Artur Giza (75.Marcin Łyżwiński), Maciej Szprengiel, Karol Nowrocki (75.Kacper Klimza), Damian Karkoszka (46.Maksymilian Hudy).