OKS II ZET Tychy Goście

Piotr Szeląg

Tomasz Rączkowski Trener

22.08.2019

Kobiórzanie strzelili pierwszego gola w 30 minucie po ładnej akcji lewą stroną. Paweł Zienkiewicz zagrał do Patryka Maiczka, który zwiódł obrońcę i mocnym strzałem w krótki róg pokonał bramkarza gości. Niestety Leśnik cieszył się z prowadzenia tylko 2 minuty. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Wojciech Ligus skierował piłkę do bramki z około 5 metrów. Gospodarze protestowali, że piłka wpadła do bramki po zagraniu ręką, ale arbiter główny tego spotkania uznał gola. Na drugą połowę Leśnik wyszedł zdeterminowany i cały czas naciskał na zespół gości. Kobiórzanie osiągnęli swój cel w 62 minucie, kiedy to po akcji tym razem prawą stroną i podaniu Bartosza Kozyry, Marek Jędyczek strzałem po ziemi pokonał bramkarza gości.

08.04.2017.(sobota), 17:00 - Kobiór

Leśnik Kobiór 2:1(1:1) ZET II Tychy

1:0 - Patryk Maiczek, 30 min

1:1 - Wojciech Ligus, 32 min

Sędziowali: Grzegorz Kluczniok (główny) oraz Sebastian Cwynar i Norbert Bąk (asystenci)

Leśnik: Paweł Targiel - Łukasz Berski (58.Rafał Pasternak), Michał Oślislok, Adam Grolik, Paweł Zienkiewicz - Jakub Olchawa (71.Paweł Pasternak), Rafał Białas, Bartosz Kozyra - Paweł Paliczka, Marek Jędyczek (89.Michał Kilian), Patryk Maiczek (84.Rafał Ulman)

Rezerwowi: Tomasz Kłakus.

ZET II: Tomasz Płuciennik - Tomasz Kopeć, Wojciech Ligus, Dawid Banaszczyk, Mateusz Czubak, Dominik Pajonk, Andrzej Żołna, Dawid Dejas, Szymon Świerczkowski, Maciej Garus (71.Piotr Szeląg), Rafał Ptak.

Trener: Tomasz Rączkowski.

Żółte kartki: Paweł Zienkiewicz (82.faul) -