Unia Bieruń Stary Goście

Mateusz Kiec niesp.zach.

Piotr Gawlik Trener

17.08.2019

Mecz Leśnika z Unią nie porwał kibiców zgromadzonych na stadionie w Kobiórze. W ataku Leśnika brakowało dziś Marka Jędyczka i Leśnik miał problem ze stwarzaniem stuprocentowych sytuacji. W pierwszej połowie Kobiórzanie nie oddali celnego strzału - zresztą nasi rywale nie grali lepiej - rzadko bywali w polu karnym Leśnika. Na początku drugiej połowy katastrofalny błąd popełnił bramkarz Unii. Po zamieszaniu w polu nie wiadomo dlaczego próbował wybijać piłkę nogą z 5 metra zamiast złapać do rąk - na dodatek w piłkę nie trafił, przejął ją Paweł Paliczka i skierował do bramki. Później Rafał Białas kapitalnie podał do Marcina Koterli, który w sytuacji sam na sam strzelił w bramkarza. I to by było na tyle jeżeli chodzi o celne strzały Leśnika w tym meczu - 2. Później za dwie żółte kartki z boiska wylecieli Paweł Zienkiewicz i Rafał Białas i wszystko było było dobrze, gdyby nie to, że Unia w 90 minucie oddała jeden celny strzał i to z 40 metrów. Autorem mocnego strzału był Robert Kowal i niestety to wystarczyło, żeby Unia wywiozła punkt z Kobióra.

29.10.2016.(sobota), 14:00 - Kobiór

Leśnik Kobiór 1:1(0:0) Unia Bieruń Stary

1:1 - Robert Kowal, 90 min

Sędziowali: Leszek Pałys (główny) oraz Michał Wowro i Sebastian Wawrzyniak (asystenci)

Leśnik: Tomasz Kłakus - Paweł Zienkiewicz, Krzysztof Cituk, Dominik Bam, Wojciech Seweryn - Jakub Olchawa (75.Błażej Kozyra), Rafał Białas, Bartosz Kozyra (80.Michał Kilian) - Marcin Koterla (63.Rafał Ulman), Paweł Paliczka, Patryk Maiczek (66.Maksymilian Kloc).

Rezerwowi: Tomasz Liszka, Krzysztof Gruszka, Marcin Zienkiewicz.

Unia: Krzysztof Latusek - Szymon Sumera, Jakub Bobla, Szymon Ścierski, Tomasz Nowak, Tomasz Strzeżyk, Patryk Cygler (58.Michał Kiwadowicz), Patryk Duży (67.Dawid Cichy), Krzysztof Józefus, Robert Kowal, Bartłomiej Olszewski (46.Mateusz Kiec, 80.Kamil Król).

Rezerwowi: Radosław Lewko.

Trener: Piotr Gawlik.

Żółte kartki: Paweł Zienkiewicz (25.faul, 70.niesp.zach), Rafał Białas (50.faul, 89.faul) - Mateusz Kiec (79.niesp.zach)

Czerwone kartki: Paweł Zienkiewicz (70.dwie żółte), Rafał Białas (89.dwie żółte)