LKS Wisła Mała Goście

Rafał Ulman

Mateusz Gazda Trener

07.08.2019

Mecz rozpoczął się źle dla Leśnika. W 16 minucie gospodarze stracili bramkę po strzale z 16 metrów Grzegorza Waleczka. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. Od tej pory to nasza drużyna całkowicie przejeła kontrole na boisku. Najlepszą okazję do wyrównania miał Marcin Koterla, ale w sytuacji sam na sam strzelił wprost w bramkarza.

Leśnik dopiął swego w 9 minucie drugiej połowy meczu. Marek Jędyczek dostał prostopadłe podanie od Pawła Paliczki, wygrał pojedynek sprinterski z obrońcą, uprzedził także wychodzącego bramkarza i wpakował piłkę do bramki. Leśnik wciąż atakował i miał mnóstwo sytuacji, ale rozpaczliwa obrona Wisły Małej oraz dobra dyspozycja bramkarza przyniosła efekty. Piłkę meczową 5 minut przed końcem miał Jędyczek, ale przegrał pojedynek sam na sam z Jarosławem Kusiem. Niestety niewykorzystane sytuacje się zemściły. Wisła po raz pierwszy w drugiej połowie skontrowała w 90 minucie i dzięki bramce zdobytej przez Krzysztofa Heroka wywiozła trzy punkty z Kobióra.

15.10.2016.(sobota), 15:00 - Kobiór

Leśnik Kobiór 1:2(0:1) LKS Wisła Mała

0;1 - Grzegorz Waleczek, 16 min

1:2 - Krzysztof Herok, 90 min

Sędziowali: Adam Draczyński (główny) oraz Michał Wowro i Norbert Bąk (asystenci)

Leśnik: Wojciech Kłakus (33.Tomasz Kłakus) - Paweł Zienkiewicz, Marcin Zienkiewicz, Błażej Kozyra, Wojciech Seweryn (68.Michał Kilian) - Krzysztof Cituk, Rafał Białas, Bartosz Kozyra (83.Rafał Ulman) - Marcin Koterla, Marek Jędyczek, Paweł Paliczka.

Wisła Mała: Jarosław Kuś - Sławomir Piech (20.Kamil Wesołek), Kamil Madzia, Ireneusz Chlebek, Marcin Kuś, Krzysztof Herok, Daniel Holewik, Paweł Wyrwał (55.Mikołaj Chlebek), Grzegorz Waleczek (90.Mateusz Nagiel), Michał Obetkon (70.Damian Konieczny), Mateusz Gazda.

Rezerwowi: Sebastian Kreja.

Trener: Mateusz Gazda

Żółte kartki: Bartosz Kozyra (36.niesp.zach.), Rafał Białas (77.faul) - Daniel Holewik (27.faul), Ireneusz Chlebek (90+3.faul).