Czarni Piasek Gospodarze

Gabriel Pawlak Kierownik drużyny
Marek Franczuk Trener

01.08.2019

Kobiórzanie fatalnie rozpoczęli spotkanie w Piasku. Już w 20 sekundzie gospodarze mogli wyjść na prowadzenie, ale Wojciech Kłakus uratował Kobiórzan przed stratą bramki. Nie uratował natomiast w 5 minucie, kiedy to po zagraniu z rzutu rożnego, i kapitalnym (przypadkowym) zgraniu piętą jednego z zawodników Czarnych, Mateusz Pławecki strzałem z woleja z kilku metrów wyprowadził Czarnych na prowadzenie. Trudne warunki pogodowe znacznie wpłynęły na mecz, gdyż w 30 minucie spotkania mecz wyglądał tak jakby była już 80 minuta i wydawało się, że obie drużyny czekają już na końcowy gwizdek. Ożywiło się w 37 minucie kiedy to fatalny błąd popełnił obrońca Czarnych, który podał piłkę do dobrze ustawionego Marcina Koterli, ten zagrał prostopadle do Marka Jędyczka. Nasz snajper nie miał problemów z wykorzystaniem sytuacji sam na sam i doprowadził do wyrównania. Niestety z remisu cieszyliśmy się 4 minuty. Piłkę na 11 metr dostał Janusz Maślorz i mocnym strzałem wpakował piłkę do bramki.

3 minuty po wznowieniu drugiej części spotkania, po błędzie jednego z obrońców Leśnika, Piotr Urbańczyk strzałem z kąta ustalił wynik spotkania.

10.09.2016.(sobota), 16:00 - Kobiór

Czarni Piasek 3:1(2:1) Leśnik Kobiór

1:0 - Mateusz Pławecki, 5 min

2:1 - Janusz Maślorz, 41 min

3:1 - Piotr Urbańczyk, 48 min

Sędziowali: Adam Draczyński (główny) oraz Eugeniusz Pluszczyk i Michał Wowro (asystenci)

Czarni: Adrian Żywczok - Grzegorz Włodarski, Sławomir Witek, Adam Ćwierz, Wojciech Ćwierz (81.Damian Wagstyl), Dawid Pęszor (75.Kamil Wala), Janusz Maślorz, Piotr Urbańczyk, Mateusz Pławecki (65.Marcin Pęszor), Andrzej Spychała, Paweł Nowok (62. Łukasz Pustelnik).

Trener: Marek Franczuk.

Leśnik: Wojciech Kłakus - Maksymilian Kloc, Dominik Bam, Błażej Kozyra, Łukasz Berski (65.Wojciech Seweryn) - Krzysztof CItuk (46.Paweł Zienkiewicz), Krzysztof Trela, Paweł Paliczka - Marcin Koterla (83.Michał Kilian), Marek Jędyczek, Marcin Zienkiewicz (68.Krzysztof Gruszka).

Rezerwowi: Tomasz Kłakus.

Żółte kartki: - .