Grodno Leśnik Kobiór - Krupiński II Suszec

Piotr Kłóska

Jarosław Warzecha Trener

18.02.2020

Mecz rozpoczął się od ataków Leśnika. W 17 minucie gospodarze dopięli swego. Kapitalnym podaniem z głębi pola popisał się Marek Jędyczek i Paweł Paliczka w sytuacji sam na sam nie miał problemów z pokonaniem bramkarza gości. W 31 minucie tym razem do Marek Jędyczek dostał prostopadłe podanie, którego autorem był Dawid Kulisz i również wygrał pojedynek z Wojciechem Biberem. Chwilę po rozpoczęciu gry Leśnik strzelił kolejnego gola. Podanie Kulisza na prawo do Pawła Paliczki, który przed sobą miał tylko bramkarza Krupińskiego i ze stoickim spokojem przerzucił nad nim piłkę. 3:0. Wydawało się, że Leśnik strzeli kolejne bramki, ale jednak goście nie dali za wygraną. 5 minut później po strzale z rzutu wolnego jeden z zawodników Leśnika zatrzymał piłkę ręką i pani sędzina podyktowała rzut karny dla gości, który wykorzystał Tomasz Biber. Ale kolejne dwie minuty później, po raz trzeci w tym spotkaniu Dawid Kulisz posłał prostopadłą piłkę do Bartosza Kozyry, ten wyszedł sam na sam i podwyższył prowadzenie. W 62 minucie wynik spotkania ustalił Łukasz Fojt, który przy strzale z rzutu wolnego znalazł dziurę w kobiórskim murze i skierował piłkę do bramki.

Warto pochwalić za spotkanie całą drużynę Leśnika, gdyż wszystkie bramki padły po dobrych zespołowych akcjach i sytuacjach sam na sam. Na szczególne pochwały zasługują weterani - Dawid Kulisz (trzy fantastyczne prostopadłe podania - trzy asysty) oraz Marek Jędyczek (gol i znakomita asysta). Ten ostatni mógł w 90 minucie strzelić piątą bramkę dla Leśnika, ale po przelobowaniu bramkarza piłkę z linii bramkowej wybił obrońca Krupińskiego.

04.06.2016.(sobota), 17:00 - Kobiór

Leśnik Kobiór 4:2(2:0) Krupiński II Suszec

3:1 - Tomasz Biber, 55 min (karny)

4:1 - Bartosz Kozyra, 57 min

4:2 - Łukasz Fojt, 62 min (wolny)

Sędziowali: Sonia Zawisz (główny) oraz Bartłomiej Górnik i Jacek Król (asystenci)

Leśnik: Michał Woźnica (62.Tomasz Kłakus) - Łukasz Berski, Dominik Bam, Rafał Białas, Marcin Zienkiewicz - Paweł Targiel, Rafał Pasternak, Dawid Kulisz (70.Rafał Ulman) - Paweł Paliczka, Marek Jędyczek, Bartosz Kozyra.

Krupiński II: Wojciech Biber - Patryk Kumor, Kamil Mikołajec, Jacek Gębała, Łukasz Fojt, Paweł Paździor (46. Piotr Drewa), Arkadiusz Jankowski, Dawid Skaźnik, Rafał Witoszek, Tomasz Biber, Szymon Pastuszka.

Rezerwowi: Piotr Kłóska.

Trener: Jarosław Warzecha.

Żółte kartki: Rafał Białas (52.faul) - Patryk Kumor (55.faul), Kamil Mikołajec (75.faul).