JUW-e II Jaroszowice - LKS Gardawice 0:5(0:2)

Szymon Sykulski 4, Mateusz Kołodziej 14, Kamil Jarosz 69, Robert Sternal 84, Grzegorz Kołodziej 89

JUW-e II: Szymon Błąkała - Jakub Bronkowski, Oskar Dziadek (85.Michał Nyga), Artur Germanek, Artur Giza, Wojciech Kolano (60.Kamil Staniec), Artur Kołodziej, Dawid Malcharek, Mateusz Michalak, Marlon Potoczny (86.Jakub Urbanek), Hubert Sucholas (46.Bartłomiej Tomczok, 75.Patryk Kozieł).

Gardawice: Mateusz Nikiel - Kamil Jarosz, Grzegorz Kołodziej, Mateusz Kołodziej, Marcin Pach, Kamil Porwolik (25.Łukasz Tebinka), Krzysztof Skiba (68.Paweł Załęcki), Rafał Stabik, Robert Sternal, Szymon Sykulski (65.Mateusz Koziarz), Damian Tomala (47.Adrian Marszolik).

Żółte kartki: Wojciech Kolano - Łukasz Tebinka.

Autor:

prezesjuwe

Utworzono:

02.10.2018

Z przebiegu meczu nie zasłużyliśmy na tak wysoka porażkę. W pierwszych minutach starsi i doświadczeni goście stworzyli lekką przewagę udokumentowana strzałem w samo okienko z 16 metra w 12 minucie. Po kwadransie gry do głosu doszli  młodzi zawodnicy JUWe. Zagrożenie stwarzali Malcharek dwukrotnie, strzelał niecelnie Sucholas, wychodzący sam na sam Dziadek otrzymał niedokładne podanie i akcja przepadła. W 29 minucie tracimy drugiego gola po rzucie rożnym. Do końca pierwszej połowy dominujemy na boisku lecz brakuje nam doświadczenia by zdobywać gole. Po przerwie wprowadzamy młodych zawodników z których niektórzy nie wytrzymują presji. Przegrywamy 0-5 jednak z każdym meczem gramy coraz lepiej i nabieramy doświadczenia. Liczymy jeszcze na punkty w tej rundzie.