OKS II ZET Tychy Gospodarze

Tomasz Rączkowski Trener
Anna Dobija Kierownik drużyny

16.07.2019

Przed pierwszym gwizdkiem nie było zdecydowanego faworyta i to Kobiórzanie mieli optyczną przewagę w pierwszej połowie. Niestety w jednej z ostatnich kontr w pierwszej połowie po strzale Rafała Ptaka w krótki róg ZET-ka objęła prowadzenie. W drugiej połowie gospodarze nie wychodzili z własnej połowy, a Leśnik mimo kilku stuprocentrowych okazji nie potrafił zdobyć choćby bramki dającej remis.

27.08.2017.(niedziela), 11:00 - Tychy

ZET II Tychy 1:0(1:0) Leśnik Kobiór

1:0 - Rafał Ptak, 45 min

Sędziowali: Tomasz Kuźniarz (główny) oraz Aleksandra Łapa i Aleksander Frejowski (asystenci)

ZET II: Mateusz Achtelik - Dawid Banaszczyk, Tomasz Kopeć, Wojciech Ligus, Konrad Warta, Jakub Burczyński (55.Dawid Dejas), Robert Horoba, Marcel Winiarski (46.Marek Strugiński), Andrzej Żołna, Mariusz Wilczek (62.Aleksander Piotrowski), Rafał Ptak.

Rezerwowi: A-

Trener: Tomasz Rączkowski.

Leśnik: Paweł Targiel - Maksymilian Kloc, Adam Grolik, Błażej Kozyra, Dominik Bam - Krzysztof Trela (60.Krzysztof Cituk), Adrian Chrobok (80.Karol Machalica), Rafał Białas - Paweł Pasternak (70.Sebastian Suchan), Rafał Pasternak, Paweł Paliczka.

Rezerwowi: Michał Kilian, Łukasz Berski, Jakub Olchawa.

Żółte kartki: Andrzej Żołna (18.faul), Jakub Burczyński (21.niesp.zach.), Wojciech Ligus (69.niesp.zach.) - Paweł Targiel (8.niesp.zach.), Paweł Paliczka (54.niesp.zach.), Paweł Pasternak (68.niesp.zach.), Rafał Pasternak (69.niesp.zach.), Rafał Białas (85.faul), Łukasz Berski (90+2.niesp.zach. - na ławce).