LKS Mizerów Gospodarze

Dawid Jagusztyn

Jacek Sławacki Trener

07.08.2019

Leśnik pewnie pokonał Mizerów, lecz wynik, w szczególności do przerwy mógł być zdecydowanie inny. Gospodarze mieli klika stuprocentowych sytuacji, ale w bramce Leśnika bardzo dobrze spisywał się Tomasz Kłakus, a raz z pomocą przyszedł mu kolega z drużyny wybijając piłkę z linii bramkowej. W dodatku w 25 minucie Kobiórzanie objęli prowadzenie - 3 podania i gol. Wybicie z bramki przez Tomasza Kłakusa do Marcina Koterli, ten zgrał do Marka Jędyczka, który prostopadłą piłką obsłużył Pawła Paliczkę, który strzałem po ziemi pokonał Krystiana Lamenta.

W drugiej połowie gracze Mizerowa nieco "spuchli" czego efektem było mnóstwo sytuacji dla Leśnika i 3 bramki w 4 minuty. W 72 minucie dzięki długiemu podaniu Krzysztofa Cituka z obrony Marek Jędyczek wyszedł sam na sam z bramkarzem i podwyższył prowadzenie. 2 minuty później ten sam zawodnik po centrze Marcina Koterli fantastycznym strzałem z woleja strzelił swojego drugiego gola w tym meczu. W 76 minucie wynik spotkania ustalił Bartosz Kozyra, który wykorzystał sytuację sam na sam po podaniu Jędyczka, który w tym meczu miał udział we wszystkich golach dla Leśnika (2 bramki + 2 asysty).

23.10.2016.(niedziela), 15:00 - Mizerów

LKS Mizerów 0:4(0:1) Leśnik Kobiór

0:4 - Bartosz Kozyra, 76 min

Sędziowali: Jacek Uryga (główny) oraz Grzegorz Kluciniok i Stanisław Gryzło (asystenci)

Mizerów: Krystian Lament - Konrad Kalyta, Jacek Sławacki, Bartosz Niedzielski, Klaudiusz Kamiński, Krzysztof Budzyk (46.Tomasz Saternus), Bartłomiej Borówka, Mateusz Czech, Matthieu Dhumerelle, Rafał Pyrtek, Wojciech Deginder.

Rezerwowi: Dawid Jagusztyn.

Trener: Jacek Sławacki.

Leśnik: Tomasz Kłakus - Paweł Zienkiewicz, Dominik Bam, Krzysztof Cituk, Wojciech Seweryn - Jakub Olchawa, Rafał Białas, Bartosz Kozyra (82.Rafał Ulman) - Marcin Koterla (77.Michał Kilian), Marek Jędyczek, Paweł Paliczka.

Rezerwowi: Marcin Zienkiewicz.

Żółte kartki: - .